[us_separator][us_separator][us_separator]

هدایای مناسبی مدارس

[us_separator]

کارت یلدا

یلدا یا شب چله یک شب به یاد ماندنی برای اکثر بچه‌ها است. در این شب معمولا به دیدار پدربزرگ و مادربزرگ‌ها می‌رویم. گرامی داشتن خاطره این شب از طرف مدرسه، برای بچه‌ها دوست‌داشتنی است و موجب بهتر شدن روابط اولیای مدرسه با دانش‌آموزان می‌شود. به همین منظور موسسه نشانه اقدام به تولید کارت شب یلدا نموده است که از طرف اولیای مدرسه به دانش‌آموزان داده می‌شود. این کارت‌ها در دو طرح رومیزی و کارت پستال ارائه می‌شود.

[us_image image=”5844″ size=”full”]

کارت‌های روز تولد (کارت تبریک -یادگارنامه – دعوتنامه)

روز تولد برای هر کسی به خصوص برای بچه‌ها روز خاصی است. همه بچه‌ها دوست دارند که این روز را به آنها تبریک بگویند و هدیه‌ای در این روز دریافت کنند. یک کارت هدیه که از طرف مدرسه داده شود، می‌تواند بسیار خاطره‌انگیز باشد. دانش‌آموز با دریافت کارت هدیه تولدش، درمی‌یابد که برای مدرسه مهم است و مدرسه و اولیای آن به او ارزش و ارج نهاده اند که این موضوع خود باعث افزایش اعتماد به نفس او می‌شود. موسسه نشانه با تولید کارتهای تولد کار را برای مدیران آسان کرده است. این کارت‌ها از طرف اولیای مدرسه به دانش‌آموز داده می‌شود. این کارت‌ها در 3 موضوع تبریک روز تولد، یادگارنامه و دعوتنامه ارائه شده است.

[us_separator]

کارت تبریک سال نو

با آمدن سال جدید، همه بچه‌ها دوست دارند که عیدی بگیرند. در این میان مدرسه به عنوان خانه دوم، نقش مهمی ایفا می‌کند. با هدیه یک کارت تبریک که در آن سال نو را تبریک گفته‌ایم، موجب شادی افراد می‌شویم و همچنین به آنها می‌گوییم که برایمان مهم هستند. برای این منظور موسسه نشانه اقدام به تولید کارت‌های تبریک عید نوروز نموده است. این کارت‌ها از طرف اولیای مدرسه به دانش‌آموزان ارائه می‌شود.

[us_image image=”5855″ size=”full”]

کارت‌های تشویقی (کارت امتیاز و دسته چک امتیاز)

تشویق موفقیت‌های دانش‌آموزان، تاثیر بسزایی در رشد و پیشرفت روز افزون آنها دارد. با این هدف، موسسه نشانه اقدام به تولید کارتهایی به عنوان کارت امتیاز و دسته چک امتیاز نموده است. این کارت‌ها و دسته چک‌ها از طرف معلم و در قبال پیشرفت تحصیلی خاصی به دانش‌آموزان داده می‌شود. طراحی زیبا و چشم‌نواز این کارت‌ها، برای دانش‌آموزان انگیزه بخش است. کارت امتیاز دارای مشخصات دانش‌آموز است و برای تشویق موردی خاص به دانش‌آموز داده می‌شود و در 4 مدل ارائه شده است. دسته چک امتیاز دارای برگه هایی متنوع است که هر برگه برای موردی خاص به دانش‌آموز داده می‌شود. وجه تمایز کارت امتیاز و دسته چک امتیاز این است که در دسته چک، ته برگ چک نزد معلم می‌ماند و حساب تعداد کارت‌هایی که به هر دانش‌آموز داده را می‌داند.

[us_separator]

کارت ورود-خروج

گاهی اوقات برخی دانش‌آموزان دیرتر از وقت تعیین شده به کلاس می‌‌آیند و یا لازم است زودتر از کلاس خارج شوند. این ورود و خروج غیر از ساعات تعیین شده، می‌بایست با مدیر یا ناظم هماهنگ شود و در صورت تایید آنها از معلم اجازه گرفته شود. برای اجازه گرفتن از معلم، معمولا برگه‌هایی از طرف دفتر و توسط دانش‌آموز به معلم ارائه می‌شود. برای این منظور موسسه نشانه برگه‌هایی طراحی کرده است تا مجوز دیرهنگام ورود دانش‌آموز به کلاس و یا خروج زودهنگام او از کلاس باشد. در این برگه‌ها محلی برای نوشتن مشخصات دانش‌آموز و معلم وجود دارد.

[us_image image=”5857″ size=”full” align=”center”]

تقویم رومیزی و دیواری مدارس

دانستن روزها و تاریخ‌ها از همان دوران ابتدایی برای دانش‌آموزان اهمیت دارد. داشتن یک تقویم به هر دانش‌آموز کمک می‌کند تا مدیریت زمان را از همان کودکی بیاموزد. در همین راستا موسسه نشانه اقدام به تولید تقویم در مدل‌های مختلف نموده است. این تقویم‌ها از طرف اولیای مدرسه به دانش‌آموزان ارائه می‌شود.

این تقویم‌ها برای سال 98 به صورت رومیزی با قابلیت جایگذاری عکس کشویی 18*13، برای سال 97 به  دو صورت رومیزی ساده سیمی (هر ماه در یک صفحه) و دیواری سیمی (هر فصل در یک صفحه) و برای سال 96 به صورت دیواری سیمی (هر فصل در یک صفحه) ارائه شده است. تقویم هر سال دارای نماد حیوان همان سال است. تمامی این تقویم‌ها به صورت تک صفحه و با قابلیت سفارش عکس دلخواه توسط مدرسه یا اولیا چاپ شده و ارائه می‌شود.

[us_image image=”5854″ size=”full”]
[us_image image=”5853″ size=”full”]
[us_image]

کارت تبریک روز پدر و کارت تبریک روز مادر

بچه‌ها دوست دارند در یک روز به خصوص از پدر و مادر خود قدردانی کنند. مدرسه می‌تواند واسطه‌ای برای این امر باشد. به همین منظور کارت‌هایی برای تبریک این دو روز به خصوص طراحی شده که از طرف مدیران مدارس به پدر و مادرها داده می‌شود.

این کارتها سه لتی و  در اندازه ١٤*٣٠  و دارای برشی خاص می‌باشد.

[us_image image=”5854″ size=”full”]
[us_image image=”5853″ size=”full”]

تهیه هدایای مناسبتی مدارس

نشر نشانه آموز کوشیده است که همراه خلاقیت را در عرضه هدایای مناسبتی خود در نظر داشته باشد. علاوه بر محصولات فوق محصولات دیگری نیز در سبد هدایای مناسبتی “نشانه” قرار دارد که کارشناسان ما می توانند در انتخاب هدیه مناسب، شما را راهنمایی کنند.

جهت اطلاع از قیمت هدایای مناسبتی ویژه مدارس و همچنین کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های  09101931343 –  02166593599  تماس حاصل فرمایید

بازگشت به بالا